POSKYTOVANÉ SLUŽBY :

Novinky a aktuality

květen 2011 - Nová prezentace firmy UNI APFEL, s.r.o.

Vytvořili jsme novou webovou prezentaci pro firmu UNI APFEL působící v oblasti vodo topo plyn. Přepracován byl grafický vzhled, doplněn obsah a nové reference, struktura webu přispůsobena lepšímu dohledání poskytovaných služeb ve vyhledávačích.

březen 2011 - jazykové mutace našeho webu

Za použití technologie Google translator jsme integrovali do našeho webu jazykové mutace stránek do několika světových jazyků. Náš web je zase o něco více přístupnější.

únor 2011 - aktualizace zlatnictvibb.cz

provedli jsme některé úpravy v prezentaci a obměnu fotografií

leden 2011 - náš nový web

Pro lepší přehlednost ve struktuře poskytovaných služeb jsme se rozhodnuli přepracovat naši webovou prezentaci s lepším zacílením do jednotlivých oblastí naší činnosti.

listopad - prosinec 2010 - microSITE realizer

Vytvořili jsme podpůrný marketingový nástroj pro propagaci e-shopů a webů. Pomocí jednoho správce vytvoříte větší množství micrositeů a dále je takto můžete spravovat a aktualizovat. Návštěvnost e-shopu a dohledatelnost zboží se tím podstatně zlepší.

srpen 2010 - SEO optimalizace webu michlovsky.cz

Společnost Michlovský - stavební, s.r.o. působí v oblasti inženýrských sítí. Provedli jsme klíčování webové prezentace, aby jejich služby bylo možné lépe najít ve vyhledávačích.

červenec 2010 - aktualizace a propagace webu michlovsky.cz

Pro našeho klienta jsme provedli aktualizaci webu rozšíření o Slovenskou část a doplnění sestému pro doručování zpráv z kontaktního formuláře a rozesílání jednotlivým pracovníkům.
vytisknout stranu   - zaslat dotazUkázka naší realizace :

Rádi Vám vytvoříme podobnou prezentaci, upravíme stávající stránky nebo provedeme anylýzu efektivity.
Dodáme návrh řešení, cenovou kalkulaci a další informace.


zavřít