POSKYTOVANÉ SLUŽBY :

MicroSITE realizer funkce a vlastnosti systémumicroSITE realizer je nástroj pro generování a správu většího množství microsite webů používaných v dlouhodobých marketingových kampaních pro podporu elektronických obchodů a firemních webů. Pomocí zacílených microsite webů a jejich výhodnějších pozic ve vyhledávačích získáváme nové návštěvníky a potencionální zákazníky a přívádíme je na e-shop nebo web. Z vyhledávačů takto dá se říci "odfiltrujeme" a získáváme tématicky zacílenou skupinu návštěvníků.Zde se dozvíte více o microsite webech a microsite kampaních .


microSITE realizer - redakční systém pro generování a správu microsite webů :


Ukázka vytvořeného microsite webu

Příklad: Chceme zvýšit návštěvnost našeho obchodu s nářadím a potřebami pro domácí dílnu www.dilna-a-naradi.cz. Zprovozníme si několik microsite webů na doménách www.truhlarske-nastroje.cz, www.pracovni-odevy.cz, www.domaci-dilna.cz, www.brousime.cz a podobné, které jsou vzájemně propojeny odkazy a ty návštěvníky nakonec dovedou na hlavní obchod.Vlastnosti vytvořené microsite

 • vytvoření a správa microsite během několika kliknutí
 • hlavní strana a až 5 podstránek s různým obsahem
 • možnost nastavení menu, záhlaví a vlastní barevné provedení
 • jazykové mutace pomocí technologie Google translator
 • vyhodnocování naklíčování díky propojení s analytickými Google nástroji

Obsah vytvořené microsite

 • záhlaví, logo, promotext
 • boční panely s promotexty, inzeráty, bannery
 • úvodní strana s bannerem a odstavci textu s obrázky
 • strana fotogalerie s obrázky
 • bežné strany s odstavci a obrázky
 • nastavení položek v menu


microSITE realizer – správa a vytváření microsite kampaní

Aplikace umožňuje založit microsite web a vložit přístupové informace k doméně, vložit kódy pro napojení na analytické nástroje, nastavit barevné provedení a vyplnit samotný obsah. Můžeme vytvořit úvodní stranu s odstavci textu a bannerem, nebo použít také stranu fotogalerie. Vytvoříme takto 1 – 5 podstránek a pojemenujeme položky v menu. Na závěr odešleme jedním kliknutím do cílové domény a takto máme microsite zprovozněn nebo aktualizován.

Součástí naší služby u microsite kampaní je při zřízení také vytvoření obsahu. Naše zkušenosti v oblasti seo optimalizací a přístupnosti webu pomáhají dosáhnout ideálního zacílení. U některých verzí kampaní vytváříme jako podporu microsite webů katalogové zápisy se zpětnými odkazy.


Jednoduché vytvoření microsite a společná práce na kampani

Jednotlivé microsite takto vytvoříme v několika jednoduchých krocích a ihned odešleme do cílové domény, kde začnou plnit svoji úlohu. V rámci našich kampaní microsite weby pro vás rádi vytvoříme a dále povedeme celou kampaň . Do aplikace máte ovšem také plný přístup a kdykoliv můžete měnit obsah a podílet se tak na správě kampaně.


microSITE realizer – kontrola efektivityPro možnost hodnocení efektivity kampaně a možnost přesnějšího zacílení jsou ve správci k dispozici také občasné reporty o složení klíčových slov micorsite webu a report návštěvnosti generovaný z aplikace Google analytics. Pro vedení podpůrné kampaně formou katalogových zápisů je k dispozici evidenční systém na tyto zápisy. V jednom ovládacím panelu vše potřebné pro vedení efektivních microsite kampaní .

vytisknout stranu   - zaslat dotazUkázka naší realizace :

Rádi Vám vytvoříme podobnou prezentaci, upravíme stávající stránky nebo provedeme anylýzu efektivity.
Dodáme návrh řešení, cenovou kalkulaci a další informace.


zavřít